Име

Ayrton

Pet

Golden Retriever

Локација

Skopje, Macedonia

Роденден

2015-11-21

Пол

Машки

Педигре

Да

Прегледи

2333 (1967 нови)Опис

Malo retriverce, rodeno na 21 noemvri 2015, procisteno od glisti, vakcinirano so predigre!


Со притискање, ти се согласуваш на условите и правилата утврдени од сајтот.

Логирај се


Заборавена лозинка Регистрирај се