Име

Faith

Pet

Golden Retriever

Локација

Skopje, Macedonia

Роденден

2012-04-25

Пол

Женски

Педигре

Да

Прегледи

3645 (3405 нови)Опис

Zlaten retriver, zenka. Se vika Faith. Ima pedigre - /5/2CAC; CACIB. Prekrasen primerok!


Со притискање, ти се согласуваш на условите и правилата утврдени од сајтот.

Логирај се


Заборавена лозинка Регистрирај се